Doğubank İş Hanı Logo

Efsane Cuma Doğubank İş Han'ın da!!!!

Yurtdışında “Black friday” olarak bilinene, ülkemizde de bir benzeri olarak “efsane cuma”ya, doğubank iş hanı firmalarımızın bir kısmını da katılıyor.

Firma sahipleri ve çalışanlarından aldığımız bilgilere göre bu cuma yani 23 kasım cuma günü doğubank iş hanın da genel bir indirim ve sürprizler sayın ziyaretçileri bekliyor olacak.

Ülkemizde dönemlik olarak artan, yavaş yavaş normal seyrine dönen döviz kurlarından en çok etkilenen sektörlerden olan elektronik, cep telefonu, bilgisayar gibi kolları olan teknoloji sektörünün kalbinin attığı doğubankta bu indirimlerle hem esnafın hem de müşterilerin yüzünün gülmesi amaçlanıyor. Gün boyu bir çok indirimli ürünü bulabilecek olan ziyaretçiler, ihtiyaçlarını daha fazla ertelemeden, gerek gördükleri cep telefonu, bilgisayar, play station, çeşitli elektronik aletlere kısa yoldan, görerek ve deneyerek ulaşabilecek.

Doğubank esnafı ile yaptığımız görüşmelerde, önümüzdeki günlerde doğubankta daha çok hareket beklediklerini, düşen döviz kurları ile fiyatların iyice aşağı indiğini, enflasyonla topyekün mücadele kapsamında üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini bildirdiler.

Hadi siz de bu cuma, yani 23 kasım cuma günü, efsane cuma'yı doğubank iş hanında değenlendirin. Yıllardır istanbul'lu yu teknoloji ile ilk buluşturan yer olan doğubank iş hanı siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.#efsanecuma #blackfriday #doğubank

black-friday efsane-cuma
ayveri yazılım